Polska Szkoła Grimsby

St. Joseph’s Catholic Primary Voluntary Academy

English Polski język

Szanowni Rodzice,

Przy okazji publikowania raportu finansowego za rok szkolny 2014/2015 pragnę serdecznie podziękować za terminowe wpłaty za naukę Waszych dzieci w szkole. Wpływy z czesnego pozwalają na pokrycie znacznych kosztów związanych z funkcjonowaniem Polskiej Szkoły Grimsby.

Informuję również, że szkoła otrzymała wsparcie finansowe od stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w grudniu 2014 roku w kwocie 3415, 49 funtów oraz 840 funtów w ramach nagród dla nauczycieli.

Podobne wsparcie od stowarzyszenia „Wspólnota Polska” szkoła otrzymała w grudniu 2015 roku w kwocie 3192,93 plus 855 funtów w ramach nagród dla nauczycieli.

Środki finansowe ze stowarzyszenia „Wspólnota Polska” pozwoliły nam na częściowe pokrycie kosztów związanych z wynajmem pomieszczeń, zakupu materiałów dydaktycznych, komputerów oraz na pokrycie części kosztów związanych z dojazdem nauczycieli do szkoły.

Załączniki:
Pobierz (Raport finansowy.doc)Raport finansowy.doc[ ]26 Kb