Polska Szkoła Grimsby

St. Joseph’s Catholic Primary Voluntary Academy

English Polski język

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, ich rodzicom i tym wszystkim, którzy wzięli udział w akcji "Dzieci dzieciom" za przekazanie darów na rzecz dzieci z Domu Dziecka prowadzonego przez siostry Elżbietanki w Bolesławcu. Czekamy na zdjecia z przekazania darów, zapewniamy, że jak tylko je otrzymamy będziecie mogli Państwo zobaczyć je na stronie internetowej szkoły.

Szczególnie pragniemy podziękować panu Łukaszowi Szoszyńskiemu z firmy L.A TRANSPORT, www.latransport.pl, za nieodpłatne przewezienie paczek z Grimsby do Bristolu oraz panu Mariuszowi Nowickiemu z firmy Bristol-Courier, www.bristol-courier.eu, za przewiezienie paczek z Bristolu do Bolesławca.

la transport logoindex2

Załączniki:
Pobierz (P1070057.JPG)P1070057.JPG[ ]165 Kb
Pobierz (P1070059.JPG)P1070059.JPG[ ]177 Kb