Warsztaty dla rodziców

Drodzy Rodzice

7 marca 2020 roku odbędzie sie spotkanie – warsztaty dla rodziców uczniów Polskiej Szkoły Grimsby, prowadzone przez panią Beatę Łukaszewską-Jones psychologa klinicznego i panią doktor Agatę Siemaszko.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Przebieg zajęć: 9:10 – 10:50 – zajęcia z p. Beatą Łukaszewską- Jones. Tematyka: problemy z koncetracją u dzieci w wieku szkolnym; wpływ technologii na rozwój dziecka; zalety płynące z dwujęzyczności dzieci;

10:50 – 11:15 – przerwa kawowo – śniadaniowa;

11:15 – 13:00 – zajęcia z p. dr Agatą Siemaszko. Tematyka: koronawirus – co powinniśmy wiedzieć; suplementacja w diecie dziecka;

11:15 – 13:00 – indywidualne spotkania pani psycholog z rodzicami (konsultacje);

Aby móc uczestniczyć w indywidualnych konsultacjach z panią psycholog należy zgłosić chęć udziału pani dyrektor Annie Bernackiej w sobotę 28 lutego 2020. Pozwoli to na oszacowanie czasu spotkań, tak, aby każdy chętny miał możliwość porozmawiania z pania psycholog. Zapewniamy, że spotkania indywidualne obięte będą całkowitą dyskrecją.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH