Drodzy Rodzice,

Przypominam, że w najbliższą sobotę tj. 17 listopada o godz. 11:00 odbędzie się w naszej szkole uroczysty apel z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości z udziałem pana konsula generalnego RP w Manchesterze Leszka Rowickiego. Bardzo proszę, aby wszystkie dzieci były ubrane na galowo.

W ten dzień dzieci przychodzą do szkoły tak jak zawsze czyli na godz. 9:00 ale nie przynoszą ze sobą książek a jedynie drugie śniadanie. Apel rozpoczynamy o 11:00. Drzwi do szkoły dla rodziców otwarte będą od 10:50. Bardzo proszę o punktualne przybycie.

Po apelu odbędzie się krótkie spotkanie pana konsula z rodzicami. Proszę również pamiętać, że nie wjeżdżamy samochodami na szkolny parking. Auta zostawiamy w okolicy szkoły, pamiętając, aby nie utrudniać wjazdu i wyjazdu mieszkańcom pobliskich domów.