Polska Szkoła Grimsby

St. Joseph’s Catholic Primary Voluntary Academy

English Polski język

 

W deszczowy poranek 10 września 2016 roku rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Z radością patrzyliśmy na uśmiechnięte twarze uczniów i poważne miny rodziców. Niezmiernie ucieszył nas fakt, że wszyscy uczniowie, którzy chodzili do szkoły w zeszłym roku szkolnym, w tym roku również zaszczycili nas swoją obecnością.

Grono naszej szkolnej społeczności powiększyło się nie tylko o nowy personel (panią Kasię Ciopciński  i Małgorzatę Cieślińską - Skrzypczak ) ale również o nowych uczniów, co świadczy o tym, iż szkoła cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskiej społeczności w Grimsby.

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie równie udany, jak poprzedni.  Wszystkim uczniom życzę samych wspaniałych sukcesów w nauce,  a nauczycielom radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dyrektor Anna Bernacka